Слухай онлайн
Кримінал

На Львівщині засуджено майстра лісу, який допустив незаконні порубки

На Львівщині засуджено майстра лісу, який допустив незаконні порубки, - Відділ комунікації поліції Львівської області.

Через службову недбалість посадовця підприємству та навколишньому середовищу були заподіяні збитки на загальну суму майже 1 400 000 гривень.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області та обласної прокуратури виявили факти незаконної порубки дерев на території одного із лісогосподарств. в одному з районів. Правоохоронці встановили, що впродовж минулого року майстер лісу, неналежно виконуючи свої службові обов'язки, допустив у закріплених за ним кварталах самовільні рубки 175 дерев породи дуб, граб, липа та  клен.

Окрім того, посадовець не вживав заходів щодо виявлення порушників та притягнення їх до відповідальності. Також він не доповідав керівництву підприємства про незаконні рубки в своєму обході. Внаслідок протиправних дій охоронюваним державою інтересам та підприємству було завдано збитків на суму 1 351,9 тис. гривень. 

Майстру лісу, який створив передумови для вчинення самовільної вирубки дерев, було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

За вироком місцевого суду чоловіка позбавлено волі на три роки (з іспитовим терміном 1 рік 6 місяців) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно - господарських та організаційно розпорядчих функцій на підприємствах, установах і організаціях всіх форм власності у лісовій сфері протягом півтора років. Він також має сплатити штраф у розмірі 10 200 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...