Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині затвердили усі місцеві бюджети

У Львівській області затвердили усі 730 місцевих бюджетів на 2016 рік. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків у середу, 20 січня, під час звіту про виконану роботу у 2015 році. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"Бюджети формували виходячи з норм нового податкового законодавства та відповідно до закону України про Державний бюджет, - зазначив Олег Демків. - Фінансовий ресурс на 2016 рік у порівнянні з минулим роком збільшився. До прикладу, в обласному бюджеті він зріс на понад 700 мільйонів гривень".

За його словами, загалом обласний бюджет 2016 року складає 9,4 мільярди гривень.

"Є необхідні кошти для фінансування соціальних допомог, пільг та субсидій, на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на енергоносії", - зазначив Олег Демків.

Він також зауважив, що  серед основних пріоритетів обласного бюджету 2016 року визначено ремонт доріг. Серед галузей, які мають найбільший фінансовий ресурс – охорона здоров’я та  освіта.

Олег Демків також зазначив, що фінансування профтехосвіти без відповідного цільового ресурсу передано на місцеві бюджети.  Така ж ситуація склалась і з пільговими перевезеннями.

"Враховуючи це, ми намагаємося скоригувати місцеві бюджети, окрім цього обласна рада і обласна адміністрація звернулися до Кабміну і депутатів ВР про виділення додаткових  коштів з держбюджету", - резюмував Олег Демків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ