Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

На Львівщині затверджено всі місцеві бюджети: загальний обсяг перевищує 10 млрд грн

Станом на 21 січня 2013 року у Львівській області затверджено усі місцеві бюджети, з них: обласний, 9 міських міст обласного значення, 20 районних, 35 міських міст районного значення, 34 селищних та 632 сільських, а всього 731.

За повідомленням директора Департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа, загальний обсяг місцевих бюджетів за доходами і видатками на 2013 рік за оперативними даними становить 10,9 мільярди гривень.

«Зокрема, прогнозні надходження податків і зборів визначено в обсязі 4 мільярди гривень. Порівняно з розрахунковим показником Мінфіну збільшено на 126,3 млн грн або 3,3%. Питома вага податків і зборів у загальному обсязі доходів зведеного бюджету області становить 36%. Обсяг дотацій і субвенцій з державного бюджету затверджено, відповідно, в сумах 3,9 млрд грн (питома вага 35%) і 3,1 млрд грн (питома вага 29%)», – зазначив О. Демків.

Також він додав, що до державного бюджету на Львівщині у 2013 році намічено мобілізувати 9,8 млрд грн платежів, від яких відраховується дотація вирівнювання, що на 347 млн грн більше визначених для області завдань на 2012 рік.

«Таким чином визначено джерела наповнення доходної частини місцевих бюджетів, розпорядникам коштів встановлено бюджетні призначення. На 22 січня 2013 року працівникам бюджетних установ, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, вже виплачено заробітну плату за І половину січня (аванс) в сумі 109,6 млн гривень. Питання виплати заробітної плати є на постійному контролі місцевих органів виконавчої влади», – підсумував О. Демків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ