Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині значна більшість доріг, якими рухаються автобуси "Школярики", в поганому стані

На попередній сесії Львівської обласної ради депутати заслухали інформацію щодо закриття шкіл у Львівській області, а також питання забезпечення територій шкільними автобусами для перевезення учнів до шкіл в інших населених пунктах.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Відтак на сесії звернулися з проханням проаналізувати стан доріг в області, де проходять маршрути «Школяриків».

«Протяжність маршрутів руху шкільних автобусів становить близько 17 тисяч км, з них 2 793 км є у доброму стані, 8 402 км - у задовільному, 5 303 км – у незадовільному та 74 км є непридатними для проїзду. Таку інформацію на засідання комісії з питань освіти, науки та інновацій подав департамент освіти і науки ЛОДА.

Найгірша ситуація зі станом доріг у Бродівському, Старосамбірському, Жидачівському, Сколівському, Сокальському та Мостиському районах.

Як зауважила голова профільної комісії Іванна Герус, важливо в повному обсязі забезпечити території транспортними засобами для перевезення учнів, однак потрібно розуміти і по яких дорогах пересуваються ці автобуси і чи взагалі вони є придатними для проїзду. «Вважаємо, що слід добре проаналізувати спільно з комісією з питань інженерного, житлово-комунального господарства маршрути «Школяриків» і врахувати їх при формуванні переліків ремонту комунальних доріг на 2022 рік», - наголосила Іванна Герус.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ