Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

На Львівщині знизився рівень малюкової та материнської смертності

Завдяки системній послідовній роботі по організації медичного забезпечення жінок і дітей вдалося домогтися  покращення таких показників: за останні 10 років рівень материнської смертності знизився у Львівській області з 39,5 до 11,6 (по Україні цей показник становить — 17,8 на 100 тисяч новонароджених); ранньої неонатальної смертності (0-7 днів життя) з 6,3%  до 3,4% (по Україні – 3,8%); ранньої неонатальної  летальності в акушерських стаціонарах (0-7 днів життя) з 3,5% до 1,57% (по Україні – 2,4%); малюкової смертності з 16,3% до 8,4% ( по Україні 10%). Про це повідомила прес-служба ГУОЗ Львівської ОДА.
Львівський регіональний Перинатальний  центр та пологове відділення Кам’янко-Бузької ЦРЛ одні з перших в Україні  здобули статус  «Лікарні доброзичливої до дитини». Сьогодні в області вже 9 медичних закладів (пологових будинків, стаціонарів)  мають такий статус.
Упродовж трьох років у пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні та Кам’янко-Бузькій ЦРЛ успішно реалізується українсько-американський проект «Здоров’я матері та дитини» з впровадження  сучасних акушерських технологій надання допомоги вагітним і новонародженим відповідно до рекомендації ВООЗ.
Окремі складові цього проекту (партнерські пологи,  доступ у палату близьких та рідних, спільне перебування матері та дитини в одній палаті, дотримання температурного ланцюжка)  при наявності відповідних умов використовуються в інших пологових стаціонарах області.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...