На Личаківському цвинтарі впіймали крадіїв квітів
Слухай онлайн
Кримінал

На Личаківському цвинтарі впіймали крадіїв квітів

Учора, 12 квітня на території Личаківського кладовища представники муніципальної дружини, які патрулюють тут, затримали двох чоловіків, які крали з могил живі квіти. Злодії перебувають у Личаківському райвідділі міліції.

 

«На злодіїв була влаштована спеціальна засідка, адже протягом останнього часу з могил зникали живі квіти та навіть бронзові елементи. Як результат, на гарячому з двома пакетами вкрадених квітів муніципали затримали двох чоловіків приблизно 30-35 років», - розповів директор музею-заповідника «Личаківський цвинтар» Ігор Гавришкевич.

 

За словами Ігоря Гавришкевича, на території Личаківського цвинтаря патрулюють 2-3 представники муніципальної дружини. «Було б оптимально, якби патрулювало 4-5 муніципалів», - зауважує Ігор Гавришкевич. Крадіжки були зафіксовані і на пагорбі Слави. Зараз Адміністрація Личаківського цвинтаря звернулася до Личаківського райвідділу з проханням з проханням посилити патрулювання біля пагорба Слави та біля Личаківського цвинтаря. «Наближаються травневі свята, у такі дні на могили несуть багато квітів. Тож додаткове патрулювання буде доречним», - переконаний Ігор Гавришкевич.

 

А щоб унеможливити у майбутньому крадіжки, на Личаківському цвинтарі та на пагорбі Слави найближчим часом встановлять відеокамери. Угода на встановлення відеоспостереження уже укладена.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...