Слухай онлайн
Кримінал

На Личаківському цвинтарі впіймали крадіїв квітів

Учора, 12 квітня на території Личаківського кладовища представники муніципальної дружини, які патрулюють тут, затримали двох чоловіків, які крали з могил живі квіти. Злодії перебувають у Личаківському райвідділі міліції.

 

«На злодіїв була влаштована спеціальна засідка, адже протягом останнього часу з могил зникали живі квіти та навіть бронзові елементи. Як результат, на гарячому з двома пакетами вкрадених квітів муніципали затримали двох чоловіків приблизно 30-35 років», - розповів директор музею-заповідника «Личаківський цвинтар» Ігор Гавришкевич.

 

За словами Ігоря Гавришкевича, на території Личаківського цвинтаря патрулюють 2-3 представники муніципальної дружини. «Було б оптимально, якби патрулювало 4-5 муніципалів», - зауважує Ігор Гавришкевич. Крадіжки були зафіксовані і на пагорбі Слави. Зараз Адміністрація Личаківського цвинтаря звернулася до Личаківського райвідділу з проханням з проханням посилити патрулювання біля пагорба Слави та біля Личаківського цвинтаря. «Наближаються травневі свята, у такі дні на могили несуть багато квітів. Тож додаткове патрулювання буде доречним», - переконаний Ігор Гавришкевич.

 

А щоб унеможливити у майбутньому крадіжки, на Личаківському цвинтарі та на пагорбі Слави найближчим часом встановлять відеокамери. Угода на встановлення відеоспостереження уже укладена.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");