Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

На «Миколаївцементі» призупинена робота першої обертової печі через викиди в атмосферу цементної пилюки, яка перевищує норму

На ВАТ «Миколаївцементі» призупинена робота першої обертової печі через викиди в атмосферу цементної пилюки, яка перевищує норму. Про це «Гал-info» повідомили в управлінні внутрішньої політики Львівської ОДА.
21 червня постановою головного державного санітарного лікаря Миколаївського району Юрія Чейпеша призупинена робота першої обертової печі ВАТ “Миколаївцемент”. Причина закриття – незадовільна робота електрофільтра та викиди в атмосферу цементної пилюки в кількостях, що перевищує гранично допустиму концентрацію.
„Миколаївцемент” створений 1950 року. За даними концерну „Укрцемент”, входить до п’ятірки  найбільших в Україні виробників цементу із часткою 10,7%. Проектна потужність – понад 3 млн. тонн цементу в рік.
У 2004 році завод збільшив виробництво цементу на 12% — з 829 тис. до 930 тис. тонн. Статутний фонд „Миколаївцементу” — 39,1 млн. грн. 99,9% акцій володіє французька компанія Lafarge.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...