На обласних змагань серед ДЮСШ Львівщини перемогли волейболістки із Нового Роздолу

23 листопада 2019 р. у Трускавці, в спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» завершились фінальні ігри обласних змагань з волейболу серед дівчата 11-12 років дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини ( 7 команд ). Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Трускавецької міської ради.

Після триденних баталій, програвши у підгрупі ровесникам із Самбора та виборовши перемогу у команд з Червонограда та Турки, вихованці відділення волейболу зайняли третє місце та стали бронзовими призерами Львівщини з волейболу ( тренер ДЮСК – Олена Крамар).

Переможцями обласних змагань серед ДЮСШ Львівщини стали волейболістки із Нового Роздолу друге місце у дівчат з Самбору, 4 – ДЮСШ м. Турка, 5 – ДЮСШ м. Червоноград, 6 – ДЮСШ м. Солонка, 7 – ДЮСШ м. Львів.