Слухай онлайн
Економіка

На одне робоче місце на Львівщині претендують 19 осіб

У січні цього року чисельність звернень громадян задля пошуку роботи порівняно з останніми місяцями минулого року зменшилася: першого місяця року у центрах зайнятості було зареєстровано 6,8 тисяч осіб, що в 1,8 раза менше ніж у грудні минулого року, а порівняно з січнем 2008 р. помітне незначне збільшення – на 0,2 тисячі осіб.
Серед тих, хто шукав роботу за посередництва служби зайнятості, переважали представники робітничих професій. Це, зокрема, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автомобіля 3, 2, 1 класу, швачки, слюсарі-ремонтники, охоронники, столяри, водії вантажних автомобілів з великою вантажопідйомністю, бармени, офіціанти, мулярі, малярі, трактористи, слюсарі з механоскладальних робіт тощо. З числа службовців: менеджери, бухгалтери, вчителі середніх навчально-виховних закладів, інженери, медсестри, експедитори, адміністратори, механіки, касири та інші.
Аналіз динаміки реєстрації вільних робочих місць та вакантних посад свідчить про зменшення потреби працедавців у необхідних працівниках. Упродовж січня надійшла інформація про наявність 3,1 тисячі вакансій, що у 1,4 раза менше порівняно з січнем 2008 р.
Підприємства пропонують роботу для швачок, охоронників, електрогазозварників, слюсарів-ремонтників, продавців продовольчих товарів, водіїв, малярів, слюсарів з ремонту рухомого складу. Складніше знайти роботу службовцям, проте є потреба у спеціалістах державної служби, лікарях, інженерах, менеджерах зі збуту, майстрах виробничого навчання.
Станом на 04 лютого в центрах зайнятості Львівщини на обліку перебуває 44,7 тисячі мешканців області, працедавці задекларували наявність 2,4 тисяч вільних робочих місць. На одну вакансію нині претендують 19 осіб. Про це «Гал-info» повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ