Слухай онлайн
Cуспільство

На одне вільне робоче місце на Львівщині 12 претендентів

На одне вільне робоче місце у львівській області в середньому претендують 12 осіб. Чисельність незайнятих громадян, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у грудні 2010 року, становила 2,3 тис. осіб. Усього у 2010 році працевлаштовано 36,1 тис. мешканців області. Участь у громадських роботах брали 13,0 тис. осіб, професійне навчання проходили 10,7 тис. безробітних. Про це повідомив відділ інформації та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю Львівського обласного центру зайнятості.

Відповідно до проведеного обласною службою зайнятості моніторингу, у середньому чисельність осіб, котрі щодня зверталися до служби зайнятості задля пошуку місця праці, у грудні залишалася на рівні листопадового показника і становила 307 осіб.

Загалом упродовж минулого місяця у службі зайнятості Львівщини зареєструвалося 7,1 тис. шукачів роботи (проти 5,2 тис. у грудні 2009 року).

Торік обсяги реєстрації збільшилися порівняно з чисельністю попереднього року на 3,6 відсотка та становили 64,2 тис. осіб (проти 62,0 тис.).

За допомогою у працевлаштуванні продовжували звертатися колишні працівники ВАТ «Золочівський радіозавод», ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГМБХ», навчально-спортивної бази зимових видів спорту СК МО України, санаторію «Карпатські зорі», ТзОВ «Пропет», ВАТ «Дрогобицький долотний завод» та ін.

Незаповненими наприкінці грудня залишалися понад 2,3 тис. вакансій.

Серед актуальних місць праці 1531 - для робітників, 655 - для службовців, 135 - для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Чисельність незайнятих громадян, котрі перебували на обліку в службі зайнятості станом на 1 січня 2011 року, збільшилася на 1,5 тис. осіб порівняно із початком січня попереднього року та становила 27,7 тис.

Найбільш затребувані на ринку праці слюсарі механоскладальних робіт, електрозварники, швачки, охоронці, продавці, провідники пасажирських вагонів, слюсарі-ремонтники, оператори котелень, водії, слюсарі-електромонтажники, електрогазозварники, інженери-конструктори, інженери-програмісти та ін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ