Слухай онлайн
Політика

На першому засіданні Бродівської районної ради голову райради так і не обрали

28 квітня відбулося І засідання сесії Бродівської районної ради V демократичного скликання з питань: про визнання повноважень новообраних депутатів Бродівської районної ради; про обрання голови Бродівської районної ради; про обрання заступників голови районної ради та інше.

 Після того, як голова районної ТВК оголосив результати виборів до Бродівської районної ради, було обрано тимчасову лічильну комісію по виборах голови районної ради у кількості 7 осіб. На посаду голови Бродівської районної ради було висунуто 4 кандидати: В.Целюха (голова РО НСНУ), В.Адамця (голова РО партії ВО “Батьківщина”), Н.Котишина (голова РО партії ХДС) та В.Петрушку (член НП). Бюлетені отримали всі 73 зареєстровані депутати райради.
Відбулося таємне голосування. Його результати: „за” В.Целоха – 26 голосів, „за” Н.Котишина – 16 голосів, „за” В.Адамця – 19 голосів, „за” В.Петрушку – 11 голосів, не підтримали жодного з кандидатів – 1 голос. Під час другого туру голосування отримали виборчі бюлетні та взяли участь в голосуванні 72 депутати. „За” В.Целюха – 29 голосів, „за” В.Адамця – 31 голос, не підтримали жодного з кандидатів – 12 депутатів. Голову районної ради не обрали. Наступне засідання сесії вирішили провести 6 травня. Про це повідомили в управлінні з питань внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");