Слухай онлайн
Політика

На підтримку закладів охорони здоров'я Львівщини скерували понад 80 млн грн

Як повідомили 4 червня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я Львівщина вже отримала з державного бюджету субвенцію в розмірі 88 млн грн із запланованих 206 млн гривень.
Фото Олена Ляхович

Із виділених коштів на доплату до заробітної плати (300% посадового окладу) медикам, що безпосередньо зайняті лікуванням пацієнтів з випадками гострої респіраторної хвороби, спричиненими вірусом COVID-19 за березень п. р. спрямовано 5,2 млн грн, забезпечення медикаментами хворих на цукровий та нецукровий діабет – 17,1 млн грн, оплату поточних видатків центру громадського здоров’я та закладів охорони здоров’я, які відповідно до законодавства не переходять на оплату послуг через НСЗУ – 27,5 млн грн, недопущення заборгованості з оплати праці в медичних закладах області, які надають стаціонарну медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення – 38,2 млн гривень.

Це дозволило не допустити заборгованості перед медиками з виплат, гарантованих державою.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові та на Львівщині підтверджено 1915 випадків інфікування коронавірусом, з них 62 — летальні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");