Слухай онлайн
Політика

На попереднє судове засідання за позовом Калинюка з’явилися всі, навіть ті, кого не запрошували

Сьогодні, 29 червня, у Галицькому суді Львова відбулося попереднє слухання справи за позовом першого секретаря Львівського обкому КПУ Олександра Калинюка до депутата Львівської міськради Віри Лясковської щодо спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди та до Львівської обласної ради.
Усі сторони справи на засідання з’явилися. Львівську обласну раду представляли депутат Михайло Ваврин та завідувач юридичним відділом Ярослав Юрчишин. Віра Лясковська була присутня особисто. Позовних вимог відповідачі не визнали. Також до суду як треті особи прийшли депутат Львівської обласної ради Лариса Федорів, громадські діячі Ірина Калинець та Іван Гель, щоправда позовних вимог вони не заявляли.
Безпосередньо під час засідання приміщення суду пікетували близько 60 осіб з плакатами та фотографіями про злочини НКВД проти українського народу.
Слухання справи по суті розпочнеться 25 липня.
Нагадаємо, причиною судового позову стало те, що Віра Лясковська на сесії Львівської обласної ради у грудні 2005 року заявила, що Олександр Калинюк звертався з листом до Любомира Буняка з пропозицією встановити пам’ятник НКВДистам. Сам Олександр Калинюк стверджує, що ніколи такого листа не писав: «Я підписав листа щодо вшанування пам’яті жертв терору ОУН-УПА. Про жодних НКВДистів там не йшлося».
     Львівська обласна рада стала відповідачем у справі, оскільки тодішній її голова Михайло Сендак не дав позивачу можливості виступити на сесії, щоб одразу спростувати інформацію. Олександр Калинюк просить суд встановити, на підставі чого Віра Лясковська зробила таку заяву, спростувати неправдиву інформацію, а також відшкодувати йому моральну шкоду в розмірі 2000 грн.
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");