Слухай онлайн
Кримінал

На ПП «Рава-Руська - Гребенне» митники викрили спробу контрабанди м’яса на 100 тис. євро.

На ПП «Рава-Руська - Гребенне» митники викрили спробу контрабанди м’яса на 100 тис. євро. Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.

 

Через Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» (Львівщина) на митну територію України на адресу одного з приватних підприємств Львівщини було ввезено «морожену грудну частину беконної половини свинини (грудинка) з прошарком сала, з шкірою, без кості», вагою нетто 40 008 кг. Як підставу для переміщення цього товару було подано пакет документів, згідно з яким його вартість становила 56 тис. євро. Однак під час перевірки законності ввезення на митну територію нашої держави цього товару виявилось, що його вартість насправді перевищує 100 тис. євро.

 

Отже, на митну територію України було ввезено товар з приховуванням від митного контролю через подання митному органу як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві дані стосовно вартості. Тому було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ