Слухай онлайн
Політика

На реалізацію проектів молодіжних громадських організацій у 2007 році виділили 480 тисяч гривень

480 тисяч гривень виділило управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА на реалізацію проектів молодіжних громадських організацій Львівської області у 2007 році. Про це сьогодні, 29 грудня 2006 року, під час прес-конференції повідомив начальник управління Андрій Корнат.
Відбір проектів проводила конкурсна комісія з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї до складу якої входили депутати облради, представники молодіжних громадських організацій.
На конкурс було подано 107 проектів від 50 суб’єктів молодіжних громадських організацій. Переможцями конкурсу стали 41 МГО. Загалом проекти складались з кількох блоків: ті, що стосуються таборування та оздоровлення молоді (31), творчості та проведення фестивалів (29), громадської активності (28), пропаганди здорового способу життя (10), гендерної рівності (3). Управління у справах сім’ї молоді та спорту перед учасниками конкурсу ставило три основні вимоги: стратегічним напрямком діяльності є Львівщина, а не місто Львів, тому проекти повинні бути спрямовані на периферію (великі села, містечка), друга вимога – проекти не можуть мати внутрішньо організаційного змісту і повинні залучати багатьох молодих людей. Третя – національно-патріотичний зміст.
Під час конкурсу враховувався досвід діяльності молодіжних громадських організацій. Також управління заохочувало об’єднувати різні МГО з метою реалізації спільних проектів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...