На реконструкцію двох котелень на вул Албанській та Зеленій виділили 104 млн грн
Слухай онлайн
Політика

На реконструкцію двох котелень на вул. Албанській та Зеленій виділили 1,04 млн грн

На реконструкцію котелень на вулицях Абанській, 9 та Зеленій, 111  управлінню інженерного господарства Львівської міської ради виділили 1 040 938 грн. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий. Фінансування здійснюватиметься за рахунок субвенції з Державного бюджету України та з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

           З Державного бюджету виділено 380,42 тис. грн на реконструкцію котельні на вулиці Албанській, 9 та 328,873 тис. грн на реконструкцію котельні на вулиці Зеленій, 111.  З бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на ремонт цих котелень виділено відповідно 190,209 тис. грн та 141,436 тис. грн.
Зокрема, як розповіла “Гал-info” начальник відділу теплопостачання Раїса Терлецька, це районні котельні, в яких повністю поміняли обладнання. Зокрема, у котельні на вулиці Абанській, 9  замінили два старі неефективні котли з ККД 60% на 3 нових “Vissman”, потужність і віддача тепла яких значно вища, а ще два планують встановити найближчим часом. Також було замінено насоси на нові економічні, теплообмінники та інше обладнання, яке вже технічно і морально застаріло. Окрім того, було оновлено зовнішній вигляд котельні. Подібна ситуація і в котельні на вул. Зеленій, 111, де проведена заміна обладнання і встановлено два нових котли “Vissman”.
Також цього і наступного року здійснять реконструкцію центрального теплового пункту і котельні на вулиці Патона, 2-а і реконструкцію схеми теплопостачання житлових будинків на вулиці Левандівській з ліквідацією трьох підвальних котелень і натомість будівництва однієї блокової котельні.
 „Загалом на ці всі об’єкти з державного бюджету виділено субвенцію в сумі 4,5 млн грн і з міського - 2,1 млн грн. Проте коштів вистачить тільки на ту частину робіт, яка запланована на цей рік, а роботи, які будуть проводитися наступногороку, потребують передбачення коштів у бюджеті міста на 2007 рік. Окрім того, наступного року субвенції з державного бюджету не передбачено”, - зазначила Раїса Терлецька.  
 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...