Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

На реставраційні роботи Вірменського собору виділено 278,2 тисячі гривень

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення "Про надання управлінню капітального будівництва функцій замовника на ремонтно-реставраційні роботи Вірменського собору (охоронний номер 318/1)" – повідомили „Гал-іnfо” у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.

Відповідно до ухвали міської ради від 13 липня 2006 р. № 95 "Про внесення змін у міський та районні бюджети м. Львова на 2006 рік" виконавчий комітет вирішив надати управлінню капітального будівництва функції замовника на ремонтно-реставраційні роботи Вірменського собору.
Управління капітального будівництва повинне отримати вихідні дані на проектування; виготовити проектно-кошторисну документацію та погодити її у встановленому порядку; отримати дозвіл в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю на ремонтно-реставраційні роботи; здійснити ремонтно-реставраційні роботи.
Після завершення будівельних робіт і благоустрою управління повинне виготовити виконавчу зйомку території та передати її в управління архітектури і містобудування.
Як повідомили в управлінні капітального будівництва Львівської міської ради, у вересні цього року розпочнуться роботи із благоустрою території, ремонту дахів та інженерних мереж собору. З державного бюджету на виконання цих робіт виділено 278,2 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...