Слухай онлайн
Економіка

На річних зборах акціонерів ВАТ «Кредобанк» 23 травня планують обговорити дострокову підписку на акції 16-ї емісії

На річних зборах акціонерів ВАТ «Кредобанку» планують розглянути можливість дострокового закриття другого етапу підписки на акції 16-ї допемісії у випадку дострокового досягнення запланованого об’єму випуску. Про це «Гал-info» повідомили у ВАТ «Кредобанку». Банк планує збільшити статутний капітал на 75,75 млн грн (на 52,7%) до 219,299 млн грн.
Підписку на акції планували провести у два етапи: перший – з 26 квітня до 14 травня, другий – з 15 травня до 26 жовтня 2006 року.
Серед інших питань на порядку денному зборів акціонерів: звіт Правління про результати господарсько-фінансової діяльності Банку в 2005 р., звіт Ревізійної комісії та затвердження “Акту перевірки господарсько-фінансової діяльності ВАТ “Кредобанк“  за 2005 р., затвердження річного балансу, звіту про прибутки та збитки за підсумками роботи в 2005 р., що складені згідно з українськими стандартами та підтверджені українською аудиторською фірмою “Укр Захід Аудит”, розгляд та затвердження фінансового звіту Правління по діяльності за 2005 р., балансу і звіту про прибутки та збитки за підсумками роботи в 2005 р., що складені згідно з міжнародними стандартами на підставі аудиторської перевірки, виконаної міжнародною аудиторською фірмою “Ернст енд Янг Украудит”, затвердження внесення змін і доповнень до статуту банку.
Збори скликаються згідно зі Статтею 45 Закону України «Про господарські товариства» та за рішенням  Спостережної Ради банку.
ВАТ «Кредобанк» з 2002 до 2006 року називався АТ «Кредит Банк (Україна)» (змінив назву через зміну стратегічного інвестора банку), з 1991 до 2002 року – АТ «Західноукраїнський комерційний банк». Наприкінці 2004 року польський банк PKO Bank Polski S.A (Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski Spolka Akcyjna) придбав 66,65%-вий пакет акцій АТ «Кредит Банк (Україна)», який належав Kredyt Bank S.A. (Варшава).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");