Слухай онлайн
Економіка

На розвиток і утримання автомобільних доріг Львівщини планують скерувати 150 млн грн

На реалізацію Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2023 роки з обласного бюджету заплановано скерувати 150 млн гривень. Про це повідомили 19 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото: Гал-інфо

"Метою програми є проведення ремонту доріг Львівщини, зниження рівня дорожньо-транспортних пригод,  застосування сучасних матеріалів, новітніх технологій та удосконалення системи контролю за якістю виконання робіт. А також співпраця з місцевими громадами у плануванні ремонтних робіт на дорогах загального користування державного та місцевого значення", -  зазначив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

За його словами, з Державного дорожнього фонду для Львівської області у 2021 році передбачено ще 891,5 млн гривень.

“За цей фінансовий ресурс плануємо відремонтувати в області близько 50 кілометрів доріг місцевого значення. Зокрема, завершити роботи на дорогах Бориня-Боберка, Перемишляни-Чемеринці-Плугів, Рава-Руська – Гайок. Окрім того,  програмою передбачений  - розвиток придорожньої інфраструктури, а саме будівництво велодоріжок, хідників, облаштування місць габаритно-вагового контролю та придорожніх сервісів”, - наголосив Орест Шуліковський.

Ще один напрям - підвищення рівня безпеки дорожнього руху шляхом виконання заходів, спрямованих на зменшення кількості ДТП. Передбачається  освітлення  пішохідних переходів та транспортних розв’язок, а також організація відеонагляду на автошляхах.

Зазначимо, торік на ремонт автомобільних доріг місцевого значення Львівщина отримала загальний фінансовий ресурс з обласного та державного бюджету у сумі понад 1,7 млрд гривень. За ці кошти відремонтували 250 кілометрів доріг, серед яких – Мшанець – Стрілки, Ясенів – Золочів, Східниця – Верхнє Синьовидне,  Боберка – Бориня, Славське – Хащованя, Турка – Східниця, Славське – Вигода. Також відновили 10 мостових переходів, наймасштабніший об’єкт – міст у Крушельниці.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення торік встановили майже 800 дорожніх знаків, горизонтальну дорожню розмітку на протяжності 350 кілометрів, металеве бар’єрне огородження протяжністю понад 5500 метрів, а також пішохідних переходів - 2700 м. кв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ