Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

На Великдень спростять перетин українського кордону

Державна прикордонна служба має намір запровадити спрощений режим перетину державного кордону для мешканців прикордонних районів під час Великодня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Держприкордонслужба видала відповідне розпорядження про роботу прикордонників у великодні дні, що передбачає особливості в організації служби прикордонних підрозділів та спрощення процедур перетину держкордону.

Рішення про спрощений перетин держкордону, в тому числі і поза пунктами пропуску, буде прийматися на підставі письмових звернень органів місцевого самоврядування при узгодженні з прикордонними службами сусідніх держав.

Приміром, згідно з поданими на цей момент заявками, через українсько-російський кордон у спрощеному порядку будуть пропущені близько 3,3 тисячі осіб, а через українсько-молдовський - близько 2 тисяч.

Для вирішення проблем під час виникнення позаштатних ситуацій прикордонники будуть використовувати заздалегідь підготовлені чергові сили та резерви.

Разом з тим, всі заходи сплановані так, щоб відпочити і відсвяткувати Великдень змогли і самі прикордонники, передають Подробности.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...