Слухай онлайн
Культура  |  Історія

На Вінниччині художник сфотографував 450 старовинних хат під стріхою

Народний художник України Володимир Козюк готує до друку альбом «Хата під стріхою». За двадцять років пошуків, він знайшов близько 450 старовинних хат. Відвідав близько 800 сіл, більшість з яких на Вінниччині
1/23

«Мандрував по-різному. Пішки, на велосипеді, автобусом, з друзями на авто, на таксі. Був випадок, коли попросив одного можновладця про допомогу. Просив  транспортом. Але, той мені  просто посміхнувся.  Сказав: «купи собі авто». Я подумав, що автівка дійсно потрібна. Купив і поїхав. На час фотографування, в кожній з цих хат проживали люди»,  - розповідає Козюк.

Роботи проекту  «Хатою під стріхою» потрапили на форум та виставку найвищого світового рівня. Їх  також  закуплені для Національного музею Китаю.

«Тоді я зрозумів, що все це було недарма. Ця праця потрібна.  Є шанс для відродження української культури. Буду надзвичайно радий, тому що буду знати напевно, що символ України – хата під стріхою ще потрібна нації. Усіх, хто може сказати гарні слова – у вірші, чи прозою про «Хату під стріхою», - усіх, хто хоче бути разом, запрошую до співпраці», - зауважив Козюк.  

Вінниця.Info

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ