Слухай онлайн
Здоров'я  |  Кримінал

На Вінниччині викрито "ділків", які наживались на онкохворих людях

Як повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко, на Вінничині викрито групу "ділків", які збували пацієнтам за готівкові кошти, лікарські засоби не дозволені в Україні та фальсифіковані.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області розслідується кримінальне провадження за фактом контрабандного переміщення з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України лікарських засобів у значних обсягах не дозволених до використання в Україні та фальсифікованих, які збували  для лікування онкологічно хворих, зокрема, хворим, що перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному онкологічному диспансері.

Наразі у межах розслідування, за результатами проведення цілого комплексу слідчих дій, у т.ч. негласних, сьогодні, 09 листопада, одночасно проведені обшуки у зазначеному медичному закладі, за місцями роботи та проживання осіб з числа медичного персоналу диспансеру та групи постачальників, які створили та налагодили мережу постачання, так званих, "ліків". Також обшуки по справі проведені у 4 обласних центрах, де "товар" акумулювався.

За їх результатами вилучена значна кількість різноманітних лікарських препаратів.

Наразі вирішується питання про призначення відповідних експертиз, припинення такої діяльності.
По провадженню тривають слідчі дії, детально з’ясовуються обставини вчинення злочину та конкретне коло винних осіб, причетних до цього медиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...