Слухай онлайн
Політика

На Волині готуються обрати нового голову Ради

На Волині відбувається підготовка до проведення сесії обласної Ради, під час якої планують обрати нового голову, представника опозиційних депутатів. Про це розповів представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Володимир Бондар.

За його словами, оскільки губернатор Борис Клімчук та голова обласної Ради Володимир Войтович написали заяви про відставку, область фактично залишилася без керівництва.

«У такому випадку єдиним легітимним органом влади на Волині є проголошена минулого тижня Народна Рада», - заявив Бондар.

Він також повідомив, що для роботи працівників ОДА немає жодних перешкод, тож ні про яке захоплення адмінбудівлі не може бути й мови. Бондар нагадав, що ще під час так званого штурму обладміністрації народом міліція відмовилася застосовувати силу проти людей.

«Для підтримання порядку в регіоні були створені загони народної самооборони. Окрім цього триває цілодобове чергування біля військової частини внутрішніх військ. Ми вже протягом тижня не випускаємо їх виїхати на Київ. Збудували там барикади», - повідомив Володимир Бондар.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ