Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

На встановлення приладів обліку тепла у Львові претендують 130 будинків

130 будинків у Львові претендують на встановлення приладів обліку тепла (лічильників) вже цього року. Повідомив «Гал-info» начальник відділу комунального господарства управління ЖКГ Володимир Магула. Списки будинків подавали до Ратуші районні адміністрації. Основні умови включення будинку до цього списку: належність будинку до комунальної власності та згода його мешканців на встановлення лічильника. Найбільше будинків з Сихівського та Личаківського районів, найменше – з Галицького. Володимир Магула пояснює це тим, що чимало з будинків цього району вже встановили теплові лічильники.
Щоправда, наразі не зрозуміло, чи буде встановлено лічильники у всіх цих будинків, адже виходячи з середньої вартості (5 500 грн за один лічильник) за виділені з міського бюджету кошти можна закупити лише 120 приладів. Проте чиновники сподіваються, що підприємства, які беруть участь у тендері, зменшать ціну з огляду на великі обсяги закупівлі і ще 10 лічильників вдасться докупити. Усього ж на встановлення теплових лічильників з міського бюджету цьогоріч виділено 720 тисяч гривень.
За словами Володимира Магули, наразі в управлінні мають визначити переможця тендера, після чого на виконкомі має бути затверджено список будинків. І лише потім розпочнеться робота безпосередньо зі встановлення лічильників. в Управлінні кажуть, що це питання можуть винести на виконком вже 15 вересня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...