Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

На вулиці Кавалерідзе у Львові замінять теплотрасу

«У відповідь на наше звернення щодо необхідності заміни магістрального трубопроводу на вулиці Кавалерідзе, львівські тепловики спільно з з управлінням інженерного господарства учора надали попередні документи на депутатські комісії, - повідомив депутат ЛМР від фракції партії «Реформи і Порядок» Сергій Смірнов.

 

За словами депутата, потреба в заміні труби назріла давно. Так,  лише цього року через прориви без тепла опинялися майже вісімдесят будинків Сихова.   

 

Підтвердив надходження звернення і член інженерної комісії міської ради Олег Бас. «В листі йдеться про 6 млн. грн. Є прохання, аби наша комісія погодила виділення цих коштів. Роботи це потрібно, не зволікаючи. Більше того, ми домагаємося заміни тепломагістралі ще з літа, коли виїжджали на Кавалерідзе і мали змогу на власні очі побачити в якому стані труби», - зазначив Олег Бас. - Переконаний, що кошти виділити просто необхідно - адже виїзд і «латання» одного прориву на Кавалерідзе коштувала місту близько 80 тисяч гривень. І так кожного разу».  За словами Олега Баса, на комісію ще мають надати проектно-кошторисну документацію, на основі якої і будуть здійснюватись роботи та фінансування. «Комісія хоче заслухати керівника «Львівтеплоенерго» Ігоря Іваніва, адже такі питання не можна вирішувати, керуючись тільки листами. Він мав би  власне представити і документацію і пояснити які саме роботи і на які суми необхідно робити», - наголосив Олег Бас.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ