Слухай онлайн
Cуспільство

На Яворівському полігоні відбудеться конференція з планування двостороннього українсько-словацького навчання сухопутних військ

З 19 до 24 березня на Яворівському полігоні Західного оперативного командування відбудеться початкова конференція з планування двостороннього українсько-словацького навчання Сухопутних військ ЗС України та Словацької Республіки. Про це повідомили в прес-центрі Західного оперативного командування.
Мета заходу – підготовка сценарію навчань, термінів та місця проведення подальших заходів з планування та фінансування, а також проведення рекогносцировки та узгодження порядку митного прикордонного контролю.
Словацьку делегацію очолює офіцер відділу планування операцій штабу Сухопутних військ майор Даниле Драгановський. Старший робочої групи українців – начальник Яворівського полігону полковник Олександр Струтинський.
У програмі заходу – брифінг щодо можливостей полігону, обговорення підготовки та проведення тренувань, ознайомлення з навчальними місцями.
Також планується, що спільне тактичне навчання механізованих підрозділів відбудеться наприкінці червня – на початку липня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...