Слухай онлайн
Cуспільство

На Замарстинівській встановили „лежачих поліцейських”

Вчора, 22 січня, на повороті вулиці Замарстинівській, 270 для ліквідації місця концентрації дорожньо-транспортних пригод встановлено два пристрої обмеження швидкості транспортних засобів – повідомили „Гал-іnfо” у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
 Крім того, поставлено чотири дорожні знаки: про штучну перепону та обмеження швидкості. На це затрачено близько 13 тис. грн, зазначив начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міської ради Михайло Вантух.
Нагадаємо, що «лежачих поліцейських» встановлено на доручення міського голови за результатами наради з керівниками виконавчих служб Шевченківського району.
За кошти міської ради у 2006 році пристрій для обмеження швидкості встановлено на вулиці Дорошенка на ділянці між вул. Каменярів та перехрестям з трамвайною колією. «Лежачих поліцейських» часто встановлюють заклади освіти і приватні структури за власні чи спонсорські кошти. Вартість зі встановленням одного пристрою становить 14 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ