Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

На засіданні кредиторів ВАТ Новороздільський завод складних міндобрив підписано мирову угоду

31 січня відбулося засідання кредиторів ВАТ Новороздільський завод складних міндобрив, на якому було підписано мирову угоду. Про це „Гал-info” повідомив начальник управління з питань промисловості та інфраструктури Львівської облдержадміністрації Ростислав Сорока.
  Після того, як суд затвердить мирову угоду, ВАТ „Укрфосфати” (Одеса) займатиметься технічним відновленням. Термін відновлення – 6 місяців.
Як повідомляло „Гал-info” раніше, 25 січня відбулося засідання комітету кредиторів Новороздільського заводу складних міндобрив. На засіданні комітету кредиторів розглянули питання мирової угоди та завершення процедури санації.
Ростислав Сорока розповів, що свого часу Новороздільське державне гірничо-хімічне підприємство «Сірка» реструктуризували на два державні підприємства та три відкриті акціонерні товариства, зокрема ВАТ Новороздільський цегельний завод, ВАТ Новороздільський завод фунгіцидів та ВАТ Новороздільський завод складних міндобрив.
Через борги з ініціативи спільного українсько-андоррського підприємства „АМП” на ВАТ Новороздільський завод складних міндобрив розпочали процедуру санації. Інвестором мала виступити одеська компанія «Укрфосфати», проте через вбивство її президента угода не відбулася. Інвестором стало ПП «Майнекс», яке вже виплатило кредити на суму близько 20 мільйонів гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ