Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

На завтрашній сесії Львівської обласної ради коаліційний документ не зачитуватимуть

Переговори щодо формування коаліції у Львівській обласній раді розпочалися спільним міжфракційним засіданням в кінці минулого тижня, розробка коаліційної угоди триває, і затягнеться ще принаймні на тиждень. Так вважає заступник голови Львівської обласної ради Микола Горинь.
За його словами, перед розглядом порядку денного на завтрашній сесії обласної ради ще не буде зачитано тексту коаліційної угоди.     
Нагадаємо, що в п’ятницю 30 червня неформальна група депутатів всіх помаранчевих фракцій Львівської обласної ради розпочали переговори  над погодженням всіх існуючих між ним конфліктів. Для цього буде підписано базовий документ, який названо угодою про співпрацю між демократичними силами в Львівській обласній раді – про це «Гал-info» повідомив депутат Львівської обласної ради Олесь Старовойт. «Ми знайшли моменти, в яких у нас немає розбіжностей, все інше винесли за дужки. Щоб підписати свою коаліційну угоду нам треба пройти певний шлях» — зазначив Олесь Старовойт.
  У зустрічі брали участь зі сторони між фракційного об’єднання «Наша Україна» Микола Горинь, Степан Кубів та Олесь Старовойт, зі сторони ГП «Пора»  Віктор Доскіч та Левко Захарчишин, з боку БЮТу Ігор Держко та Іван Денькович. Хоча на цій зустрічі не було представників УНП, однак співпраця з ними йде і документи, які були підготовлені за підсумками цієї зустрічі їм також передано.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...