На змаганнях зі скелелазіння на скелях Довбуша львівські cпортсмени зайняли провідні місця
Слухай онлайн
Cуспільство

На змаганнях зі скелелазіння на скелях Довбуша львівські cпортсмени зайняли провідні місця

Львівські скелелази зайняли провідні місця на змаганнях зі скелелазіння, які проходили 14-15 жовтня цього року на скелях Довбуша поблизу с. Бубнище Болехівського району Івано-Франківської області. Змагання такого масштабу відбулися тут вперше в Україні і стали для багатьох спортсменів своєрідним відкриттям цього скелелазного району. Про це повідомила прес-служба гірського клубу „Екстрем”.
Серед жінок першою і в боулдерінгу, і в складності стала львівська першорозрядниця Олена Красовська, друге місце у боулдерінгу посіла МС Марія Сосновських (Севастополь), а в складності – першорозрядниця Наталя Василенко (Львів), третє місце в обох дисциплінах зайняла МСМК Наталя Перлова (Дніпропетровськ). Серед чоловіків у дисципліні “боулдерінг” із суттєвим відривом переміг МС Станіслав Клєшньов (Макіївка), друге місце посів МСМК Сєрік Казбеков (Дніпропетровськ), третє – МС Петро Маркевич (Одеса), у дисципліні “складність” перше місце посів МС Михайло Шалагін (Одеса), друге – МСМК Сєрік Казбеков, третє – КМС Сергій Красовський (Львів).
Змагання  організував Львівський гірський клуб “Екстрем” спільно з  Івано-Франківською федерацією альпінізму та скелелазіння. Фінансовий бік організації змагань взяли на себе ВАТ “Концерн Хлібпром” та мережа автозаправок ОККО, а призи переможцям надали магазин спортивного спорядження “Команчеро” та компанія “Шамбала”. У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з усієї України, зокрема з Києва, Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Одеси, Нікополя, Севастополя, Черкас, Чернігова та ін., а також з Румунії (Бухарест) та Росії (Москва). Серед учасників змагань були і титуловані спортсмени, зокрема майстри спорту міжнародного класу Сєрік Казбеков та Наталя Перлова, 5 майстрів спорту та понад 20 кандидатів у майстри спорту і скелелази-аматори. Змагання відбувалися з двох дисциплін - боулдерінг (короткі, але дуже складні траси переважно на валунах) та складність (траси на скельних стінках) - та мали форму фестивалю, адже учасники були абсолютно вільні у виборі трас, їх кількості та послідовності лазіння.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...