Слухай онлайн
Cуспільство

На знак протесту почесний консул України в Люксембурзі заявив про відставку

Багаторічний почесний консул України в Люксембурзі Клод Раду подав у відставку. Він заявив, що протестує проти репресивної політики української влади.

"Коли снайпери влаштовують полювання на демонстрантів, коли людей убивають за висловлення своєї думки, це диктатура", - цитує слова Клода Раду люксембурзький новинний інтернет-портал wort.lu.

Клод Раду був почесним консулом України в Люксембурзі, починаючи від 1995 року. У четвер, 23 січня, він повідомив міністру закордонних справ Люксембурга та міністерству закордонних справ України, що йде з цієї посади.

Пояснюючи свій крок, Раду різко засудив політику українського уряду проти українського народу, назвавши її репресивною. У розмові з інтернет-порталом wort.lu Клод Раду наголосив, що звістка про загиблих протестувальників у Києві глибоко вразила його і після того він вирішив подати у відставку.

На посаді почесного консулу України в Люксембурзі Клод Раду впродовж 19 років супроводжував реалізацію економічних і гуманітарних місій та брав активну участь у розвитку довосторонніх дипломатичних відносин між Люксембургом та Україною.

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ