Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

На Золочівщині жінка знайшла у городі снаряд часів Другої світової війни

У селі Ясенів Золочівського району Львівської області жінка виявила на власному городі 76-мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який ввечері було вилучено та знешкоджено піротехніками ДСНС. Про це повідомляє ДСНС Львівщини.
Фото: ДСНС Львівщини

Вчора вранці, 24 квітня, у селі Ясенів Золочівського району Львівської області місцева мешканка виявила небезпечну знахідку на власному городі. Ним виявився 76-мм артилерійський снаряд, що залишився з часів Другої світової війни. Небезпечний предмет знаходився лише за кілька десятків метрів від житлового будинку, створюючи реальну загрозу для життя людей.

Вже ввечері на місце виклику прибули фахівці-піротехніки ДСНС Львівщини, які ідентифікували знахідку, вилучили її та провели безпечне знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області наголошує на високій небезпеці подібних знахідок та закликає громадян бути максимально обережними. З початку поточного року на території Львівської області вже виявлено 144 вибухонебезпечні предмети у 51 різних місцях. Рятувальники підкреслюють, що такі снаряди не є музейними експонатами, а становлять реальну загрозу життю та здоров'ю.

У ДСНС нагадують: при виявленні підозрілого предмета ні в якому разі не можна його чіпати, намагатися перенести або самостійно знешкодити. Необхідно негайно повідомити про знахідку рятувальників за номером телефону "101". Один дзвінок може врятувати життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ