Слухай онлайн
Cуспільство

НАБУ шукає головного спеціаліста для одного зі своїх відділів

Учора Національне антикорупційне бюро України оголосило про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду. Про це повідомила прес-служба НАБУ.
1/1

Зокрема, планують знайти нового начальника Відділу забезпечення роботи Директора бюро та головного спеціаліст Відділу забезпечення роботи Директора бюро.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 31 травня 2017 року N123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

1/3

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Звертаємо вашу увагу на те, що для участі в конкурсах для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України необхідно подавати разом з іншими документами роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік як кандидат на посаду (тип декларації «кандидата на посаду») із зазначенням назви органу та посади, на яку Ви претендуєте.

1/3

Контактна інформація: (044) 246–30–42. E-mail: commission3@nabu.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ