Слухай онлайн
Політика

Начальник колонії: Тимошенко не залучатимуть до виправних робіт

Залучати до роботи в колонії екс-прем’єра не будуть, оскільки її нинішній статус — слідчо заарештована. Про це повідомив начальник колонії Іван Первушкін.

Відповідаючи на питання про те, як Ю.Тимошенко зустріла Новий рік, І.Первушкін сказав, що в неї була можливість дивитися телевізор до 2:00. Крім того, 31 грудня їй вручили передачу, в якій було більше 100 найменувань.

Начальник колонії додав, що для побачення з матір'ю Є.Тимошенко необхідно отримати дозвіл слідчого органу.

І.Первушкін також підтвердив, що за екс-прем'єром ведеться відеоспостереження.

«Відеоспостереження не заборонене законом. Щоб проводити постійне відеоспостереження, необхідно щоб у камерах було досить світла. У нас у колонії більше 80 камер. Ми відповідаємо за безпеку усіх засуджених», — сказав І.Первушкін, відповідаючи на запитання, чи дійсно впродовж 24 годин на добу за Ю.Тимошенко ведеться відеоспостереження, і горить світло в камері.

Він також відзначив, що Ю.Тимошенко отримує усю необхідну медичну допомогу відповідно до приписів комісії, яка оглядала екс-прем'єра в Києві 28 грудня.

"Її оглянув начальник нашої медичної частини, але Юлія Володимирівна заявила що 28 числа був консиліум лікарів, який її обстежував, і є відповідні приписи, які ми зараз виконуємо. Вона також заявила, що якщо їй знадобиться інша медична допомога, вона повідомить нас письмово", — сказав І.Первушкін.

Нагадаємо, 30 грудня екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко етапували з Лук'янівського СІЗО в колонію.

11 жовтня Печерський райсуд Києва засудив Ю.Тимошенко до позбавлення волі на 7 років за перевищення влади при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році. 23 грудня Апеляційний суд залишив у силі цей вирок.

Сьогодні народні депутати з фракції «БЮТ-Батькiвщина» Андрій Кожемякін, Сергій Власенко і Сергій Пашинский відвідали колонію № 54 в Харкові, де знаходиться Ю.Тимошенко.

dt.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ