Слухай онлайн
Політика

Начальників обласних управлінь міліції змусили написати заяви на звільнення, – Геннадій Москаль

Нове керівництво Міністерства внутрішніх справ змусило всіх начальників обласних управлінь міліції написати заяви на звільнення . Про це в інтерв’ю радіо «Свобода» заявив народний депутат фракції НУНС, екс-заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль.

 

«Вчора після наради координаційної, яку проводив новий Президент в Генеральній прокуратурі, навіть не він (міністр внутрішніх справ), а один із його заступників, змусив всіх начальників обласних управлінь написати заяви на звільнення. Якщо це з цього починається перебудова міліції… Я не думаю, що всі начальники органів внутрішніх справ були ворогами уряду України і все тільки робили на зло», – сказав він.

«Можливо, є у них резерв, але якщо будуть так призначати, як призначали міністра, і по такому принципу будуть призначати начальників всіх обласних управлінь, то я особисто рахую, що це відкине міліцію далеко і реформ і якогось порядку на вулицях і по забезпеченню нашої особистої безпеки, в ближній час очікувати не можна», – додав Геннадій Москаль.

 

Радіо «Свобода»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");