Слухай онлайн
Cуспільство

Надзвичайні ситуації протягом доби у Львівській області

Підрозділами Головного управління МНС України у Львівській області (з 8-ї год. ранку 12 лютого до 8-ї год. ранку 13 лютого) для попередження надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, проведення рятувальних робіт та інших заходів здійснено 26 виїздів. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-центрі ГУ МНС України у Львівській області.
       Протягом доби зареєстрована одна пожежа в житловому секторі. Орієнтовні збитки від пожеж становлять 7,5 тис. грн. На пожежі врятовано житловий будинок та матеріальних цінностей на суму 10 тис. грн.
Протягом дня 12 лютого особовим складом взводу була надана необхідна медична допомога трьом травмованим туристам лижникам на лижній трасі гори Тростян.
Протягом доби 12 лютого підрозділами ГУ МНС України в Львівській області здійснено один виїзд на гасіння сміття на відкритій території (м. Львів, вул. Левицького, 87).
12 лютого у зв’язку з епідемією грипу серед дітей в м. Стрий закрито 12 загальноосвітніх шкіл та гімназія. Всього захворіло 670 дітей до 17 років, а саме: 388 дітей віком до 17 років з діагнозом – гостра респіраторна інфекція, 282 дитини віком до 14 років з діагнозом – грип.
З початку року на території Львівської області виникло 2 надзвичайні ситуації об’єктового рівня, техногенного характеру, у результаті яких 5 осіб загинуло та дві особи травмовано. З початку року виникло 26 некласифікованих надзвичайних подій, внаслідок яких 16 осіб загинуло та 13 травмовано, з них двоє дітей. З початку року виявлено 10 боєприпасів та 31 патрон в семи місцях (з них знешкоджено 10 боєприпасів та 31 патрон), які віднесено до некласифікованих надзвичайних подій. З початку року на території області виникло 186 пожеж на яких виявлено 22 загиблі особи та 8 осіб травмовано. На пожежах врятовано 26 осіб, з них двоє дітей. Львівським гірським пошуково-рятувальним загоном МНС України з початку гірськолижного сезону надано допомогу 104 травмованим туристам-лижникам та знайдено 3 туристів. Зареєстровано один смертельний випадок. З початку зимового періоду від переохолодження загинуло дві особи та звернулося по допомогу в заклади охорони здоров’я чотири особи, які госпіталізовані.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ