Слухай онлайн
Cуспільство

Надзвичайні ситуації протягом доби у Львівській області

Підрозділами Головного управління МНС України у Львівській області (з 08.00 год. 16.03.08 року до 08.00 год. 17.03.08 року) для попередження надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж, проведення рятувальних робіт та інших заходів здійснено 3 виїзди оперативних груп та 17 виїздів підрозділів. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-центрі ГУ МНС України у Львівській області.
16 березня надійшло повідомлення, що в с. Перемисловичі Сокальського району під час проведення земляних робіт виявлено предмет, ззовні схожий на 76-мм артилерійський снаряд часів Великої вітчизняної війни. Місце виявлення боєприпасу огороджено, виставлено охорону. Подано заявку від 16.03.08 року начальнику 1-го аварійно-рятувального загону ОРС ЦЗ МНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження боєприпасу.
16 березня надійшло повідомлення, що в м. Львові на вул. Шевченка, 128 (Янівське кладовище) виявлено предмет, ззовні схожий на 76-мм артилерійський снаряд часів Великої вітчизняної війни. Місце виявлення боєприпасу огороджено, виставлено охорону. Подано термінову заявку від 16.03.08 року начальнику 1-го аварійно-рятувального загону ОРС ЦЗ МНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження боєприпасу.
Львівським гірським пошуково-рятувальним загоном МНС України з початку гірськолижного сезону надано допомогу 330 травмованим туристам-лижникам, проведено пошуково-рятувальні роботи 4 загублених туристів.
З початку року на території Львівської області виникло 3 надзвичайні ситуації (2 об’єктового рівня, 1 місцевого рівня), з них 2 техногенного та 1 природного характеру в результаті яких 5 осіб загинуло та 15 осіб травмовано. Підрозділами ГУ під час ліквідації НС врятовано 10 осіб. З початку року виникло 70 некласифікованих надзвичайних подій, внаслідок яких 27 осіб загинуло та 37 осіб травмовано. З початку року виявлено 316 боєприпасів та 229 патронів в 36 місцях (з них знешкоджено 314 боєприпасів та 229 патронів), які віднесено до некласифікованих надзвичайних подій. Вилучено 1 учбову мінометну міну. З початку року на території області виникло 346 пожеж, на яких виявлено 50 загиблих осіб, з них 2 дітей та 21 особа травмована, з них 2 дитини. На пожежах врятовано 89 осіб, з них двоє дітей.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ