Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

НАК “Нафтогаз України” закачала у газосховища 19,9 млрд куб. м природного газу

Протягом серпня 2006 року Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” закачала для потреб внутрішніх споживачів до підземних газосховищ рекордний за часів незалежності України щомісячний обсяг природного газу – 3,78 млрд куб. м. Станом на 01.09.06 Компанія накопичила в ПГС 19,9 млрд куб. м палива – повідомили в прес-службі НАК „Нафтогаз України”.
Збільшити закачування природного газу у ПГС України вдалося після проведених у серпні переговорів між НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром”.
У вересні Компанія планує витримати графік закачки природного газу на рекордному рівні і закачати загалом 3,2 млрд куб. м. газу. Кожного дня структурні підрозділи НАК “Нафтогаз України” закачують до ПГС в середньому по 120 млн кубометрів палива. У попередні всі роки рівень щоденної закачки у цей період не перевищував 90 млн куб. м.
Відповідно до доручення прем’єр-міністра України Віктора Януковича і міністра палива та енергетики Юрія Бойка НАК “Нафтогаз України” планує до 15 жовтня на початок опалювального сезону 2006-2007 рр. закачати у ПГС 24,0 – 24,5 млрд куб. м палива. Це дозволить забезпечити стабільне та надійне газопостачання усім категоріям споживачів України і транзит російського газу в країни Європейського Союзу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...