Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Написати те, що важко сказати вголос: “Терапія письмом” для мам, дружин, сестер військових

Офіс підтримки родин військових запрошує рідних загиблих Захисників і Захисниць, зниклих безвісти та полонених долучитись до курсу “Терапія письмом”.

Уже в суботу, 24 травня, у Офісі підтримки родин військових стартує курс “Терапія письмом” для рідних військових, який триватиме 5 тижнів. “Терапія письмом” - це не про “вчитися писати тексти”, а інструмент саморефлексії, щоб вивільнити думки та прожити свій стан, свої емоції. 

“Ідея вже давно літала у повітрі, але створили ми цей курс скоріше за запитом жінок. У Офісі підтримки родин військових є сформована спільнота мам, дружин, сестер загиблих, зниклих безвісті, діючих військовослужбовців, тобто це майже 60 жінок, переважно зі Львова та Львівської області. Кожна з них має свій біль, і не завжди є спосіб цей біль озвучити чи розділити. Але не можна його й не помічати – він живе всередині”, – розповіла у коментарі для Гал-інфо одна з організаторок курсу Оля Піліщук, кейс-менеджерка Офісу підтримки родин військових, журналістка.

За словами пані Олі, насправді вони не придумали нічого нового, бо терапевтичне письмо – це відома у світі практика, яка згідно з дослідженням Кембриджського університету покращує і фізичне, і психічне здоров’я, навіть посилює імунну систему. Цей курс – не про літературну майстерність, а про особисту внутрішню роботу.

“Ми не будемо вчити писати гарно. Ми даємо інструмент, який жінка зможе використовувати сама, коли їй важко. Взяти папір і просто описати свій стан – це вже крок до зцілення. Це про рефлексію, про дозвіл собі бути живою – зі своїми сльозами, страхом, злістю, втомою”, - пояснила організаторка.

Курс розробляли разом із психологинею Тетяною Єршовою, яка теж працюватиме з учасницями. Сама Оля Піліщук навчатиме технік письма.

Після кожного заняття в учасниць буде домашнє завдання і, як наголосила пані Оля, жодного читання вголос, якщо цього не хоче сама учасниця. Наприклад, одним із завдань буде написати звернення до себе, звернення до свого болю і лист собі у майбутнє. Більше інформації учасниць чекає безпосередньо під час курсу.

Кількість місць обмежена – це групка з 10 жінок, щоби забезпечити безпечний простір та індивідуальну увагу.

Реєстрація обов’язкова за посиланням. Можна також звернутися за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 21. Або телефоном: 068 260 68 15

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ