Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Нарахування за теплопостачання за грудень будуть знижені на 26%, а за гарячу воду — на 20%, — Маруняк

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води. Так, платіжки за надане теплопостачання у грудні для мешканців міста будуть меншими на 26%, а за гарячу воду — на 20%. Відповідно, у середньому в квитанціях кожна сім’я отримає від 100 до 300 грн менше. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Ми сьогодні прийняли рішення про зменшення нарахування ціни на теплопостачання, а також на подання гарячої води. Це пов’язано із прийнятою Постановою Кабінету Міністрів від 24 грудня. Нарахування за теплопостачання за грудень будуть знижені на 26%, а за гарячу воду — на 20%. Це буде відображено в платіжках мешканців у січні. Вони отримають платіжки, у яких буде зазначено окремою стрічкою, що їм зменшують оплату на суму від 100 до 300 грн. Це залежатиме від квартири, квадратних метрів і, звичайно, від спожитого газу за місяць.

Такі нарахування отримають дві категорії населення: ті, хто мають централізоване опалення, та бюджетні організації, серед яких — школи, садочки, поліклініки та лікарні", — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відповідно, у січні львів’яни отримають платіжки із меншими приблизно на 100−300 грн рахунками, залежно від фактичного споживання теплової енергії.

Таке рішення прийнято на основі Постанови Кабінету Міністрів України. Згідно з Постановою від 24 грудня 2019 р № 1082, теплопостачальне підприємство, як виконавець послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для своїх споживачів, починаючи вже з нарахувань за грудень 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ