Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Партія «Наш край» оголосила про участь у виборах в ОТГ Львівщини

Як відомо, нещодавно оновлений склад Центральної виборчої комісії призначив на 23 грудня 2018 року перші місцеві вибори у 125 об'єднаних територіальних громадах. Зокрема, на Львівщині голосування запланували у п’яти ОТГ.

За словами голови Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Мирослава Хом’яка, децентралізація важлива не тільки для районну конкретної області, а й для зросту економічної спроможності та розвитку України загалом.

"Розуміючи важливість виборів до ОТГ на Львівщині, ми підтримуємо ініціативи громад та заохочуємо доєднатись до нашої команди. Цьогоріч вибори відбудуться у двох міських об’єднаних територіальних громадах (Бібрська і Радехівська), двох селищних (Лопатинська Радехівського району і Меденицька Дрогобицького району) і Зимноводівській сільській об’єднаній територіальній громаді Пустомитівського району. Ми прийняли рішення взяти активну участь у виборчому процесі до цих ОТГ. Тож, чекаємо від мешканців ОТГ активної проукраїнської позиції у стимулюванні питання децентралізації в Україні", - зокрема зазначив Мирослав Хом'як.

Як вже зазначав голова виконкому Львівської обласної партійної організації політичної партії «Наш край» Орест Матвіїшин, політична партія «Наш край» послідовно підтримує децентралізацію в Україні, складовою частиною якої є створення об’єднаних територіальних громад.

«Об’єднання громад – ключова умова українських реформ. Рішення, що безпосередньо стосуються жителів сіл, селищ, невеликих міст, мають прийматися за участю представників громади саме на їхньому рівні».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");