Слухай онлайн
Cуспільство

Наш співвітчизник намагався приховати від митного контролю 28 мішків одягу

28 мішків з новим італійським одягом та 6 коробок з взуттям перевозив з приховуваннями від митного контролю наш співвітчизник у вантажному мікроавтобусі – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ДМСУ.
  Водій мікроавтобуса подорожував з Італії до однієї із західних областей України через митний пост «Тиса». У митну декларацію він вніс 3 тисячі 980 євро та 15 місць багажу і повідомив, що перевозить вживаний одяг та взуття, яке придбав у Італії за невеликі гроші. Та коли митники почали перераховувати мішки з багажем, виявилося, що їх 34. До того ж, крам, який віз водій мікроавтобуса, зовсім не був схожий на вживаний: на всіх речах були наявні фабричні етикетки та ярлики.
Всього у мішках до України незаконно ввозилося 1452 предмети одягу та взуття. Серед виявленого лише 6 пар чоловічих джинсів. Решту товару – жіночий: 139 пар черевиків, майже 200 джемперів, 74 блузи, 50 курток, білизна, джинси, вироби з штучного хутра, трикотаж… Переважна більшість речей виробництва італійської фірми «Рeperosa». Коли водій мікроавтобуса, зрозумів, що спроба незаконного ввезення не вдалася, він почав заперечувати свою причетність до товару. Як він пояснив митникам, мішки з одягом та коробки з взуттям його попросила передати з Італії до України знайома. Про їхній вміст він нічого не знав, оскільки жінка, пояснила, що придбала одяг і взуття у магазині по ціні 1 євро за штуку. А перерахувати мішки він просто забув.
У зв’язку з тим, що наш співвітчизник при перетині митного кордону заявив неправдиві дані щодо кількості і ґатунку товару, який ввозив до України, митники склали протокол про порушення митних правил. Одяг та взуття було передано для проведення експертизи їх вартості. Товарознавча експертиза, яку провели спеціалісти з Ужгорода встановила, що загальна вартість вилученого одягу і взуття становить 167 тисяч гривень. Долю італійських речей та автомобіля вирішуватиме суд.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ