Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

«Наша Україна» завтра скликає керівників політичних фракцій облради, щоб обговорити політичну ситуацію в Україні, однак поки що повідомила про це лише «Пору»

«Наша Україна» завтра, 2 серпня, скликає керівників політичних фракцій Львівської обласної ради, щоб обговорити політичну ситуацію в Україні, — повідомив «Гал-info» голова міжфракційного об’єднання «Наша Україна» в ЛОР Олег Мандюк. Щоправда, про цю зустріч нашоукраїнці наразі повідомили тільки фракцію ГП «Пора», голови ж усіх інших фракцій про неї вперше почули від «Гал-info».
 Як повідомив голова фракції «Пори» Віктор Доскіч, він обов’язково прийде на завтрашню зустріч, бо хоче почути позицію обласної «Нашої України» щодо політичних подій, які відбуваються в державі.
  «Людей треба вислухати. Ми бачимо, як поводить себе «Наша Україна» у Верховній Раді, цікаво було б дізнатися, як поведе себе фракція «НУ» у Львівській облраді», — пояснив Віктор Доскіч.
 Фракція БЮТ, яку, як запевнив заступник голови ЛОР, член фракції Іван Денькович, про заплановану зустріч ще ніхто не повідомляв, визначиться, чи йти на неї, вже завтра.
 «Ми чекаємо завтрашнього дня, щоб подивитися, як поведе себе «Наша Україна», якщо НУ погодиться на коаліцію з Партією регіонів, то сенсу про щось говорити я не бачу», — пояснив Іван Денькович.
 Голова фракції УНП в облраді Олекса Гудима, попри те, що його на зустріч теж ще не запросили, все ж готовий на неї піти, але тільки в тому випадку, якщо на цю зустріч не запрошуватимуть соціалістів.
 «За політичну ситуацію в нашій державі переживає кожна українська душа, як на таку зустріч можна не піти», — наголосив Олекса Гудима.
 Голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, як він заявив, визначатиметься, чи брати участь у завтрашній прес-конференції голів фракцій після того, як його на неї запросять.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ