Слухай онлайн
Політика

Наступним кроком опозиції має бути створення Виконкому Народної Ради, – Луценко

«Опозиційні депутати лише утворили Народну Раду, проте не створили свого виконавчого органу і не обрали єдиного лідера», - про це сьогодні, 23 січня на барикадах на вулиці Грушевського заявив лідер «Третьої Української Республіки» Юрій Луценко.

«Ні силовики, ні народні депутати, які входять до провладних фракцій, не хочуть говорити з п’ятьма нинішніми реальними кандидатами у президенти. Вони вимагають одного переговірника для обговорення умов переходу на бік народу», - сказав політик.

За його словами, необхідність такого єдиного кандидата розуміють і самі лідери партій.

«Оскільки процес усвідомлення такої необхідності треба було пришвидшити навіть у сьогоднішніх екстремальних умовах, учора я з власної ініціативи запропонував Віталія Кличка як найрейтинговішого сьогодні опозиційного кандидата», - зауважив Луценко.

Відповідаючи на запитання з приводу того, чому Кличко не проголосить себе єдиним лідером, Луценко відповів: «Лідери мають досягти консенсусу між собою. Частина з них і досі сприймає президентську посаду як великий приз, хоча насправді – це неймовірно тяжкий тягар для відповідальної людини, яка розуміє реалії сьогоднішнього життя»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ