Слухай онлайн
Cуспільство

Насильство в сім’ї: в Україні посилюють організацію роботи з ветеранами АТО/ООС

Мінсоцполітики та Мінветеранів посилюють співпрацю стосовно організації роботи з ветеранами АТО/ООС та членами їх сімей по запобіганню та протидії домашньому насильству. Про це повідомили 8 вересня у прес-службі Міністерства соціальної політики України.
Фото ілюстративне

Сьогодні, 8 вересня 2020 року, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Ревук провела робочу зустріч із заступником Міністра у справах ветеранів з питань європейської інтеграції Олексієм Ілляшенко щодо активізації співпраці з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

У ході розмови Ольга Ревук акцентувала увагу на пріоритетних завданнях для Мінсоцполтіки, а саме формуванні в українському суспільстві нульової толерантності до насильства, посилення готовності протидіяти його проявам та подальшій розбудові системи комплексного реагування на насильство. Разом з тим зазначила, що збройна агресія Російської Федерації на сході України підвищує ризики випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, вчиненого учасниками бойових дій із посттравматичними стресовими розладами.

За результатами зустрічі прийнято рішення активізувати співпрацю Мінсоцполітики та Мінветаранів щодо організації роботи з ветеранами АТО/ООС та членами їх сімей по запобіганню та протидії домашньому насильству, включення представників відділів Мінветеранів до роботи дорадчих органів  на обласному, місцевому рівні, розроблення алгоритму роботи у  разі, якщо вчинено домашнє насильство стосовно ветеранів та за участю ветеранів, а також налагодження роботи із суб’єктами пробації  стосовно проходження програм для кривдників, залучення фахівців соціальних служб для відповідної роботи з членами сімей учасників АТО/ООС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ