Слухай онлайн
Політика

Націоналісти з Європарламенту обіцяють «Свободі» добиватися скасування 19-пункту резолюції щодо України

Голова Альянсу європейських національних рухів, заступник голови Національного фронту Франції Бруно Голніш у телефонній розмові з лідером Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегом Тягнибоком заявив, що представники націоналістичних партій Європарламенту, які входять до Альянсу європейських національних рухів, опротестують параграф 19 резолюції Європарламенту щодо Степана Бандери на найближчому пленарному засіданні Європейського парламенту, – повідомила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

 

2 березня 2009 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» спрямувало звернення депутатам Європарламенту, у якому «висловило рішучий протест проти втручання ліберальних і лівацьких євродепутатів у внутрішні справи України і паплюження ними українського національного героя Степана Бандеру».

 

У відкритому зверненні до Європарламенту, зокрема, йдеться:

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода» розцінює подібну нахабну витівку космополітичних євродепутатів як прояв брутальної зневаги до української Нації та пряме втручання у внутрішні справи нашої держави…

 

Не псевдоєвропейському ліберальному і лівацькому Європарламенту вказувати українцям, кого визнавати Героями і як їх вшановувати. Наші Герої зростали у кривавій боротьбі з окупантами тоді, коли так звана «цивілізована Європа» перед ними запобігала. Тому засудження Бандери – це плювок на український національно-визвольний рух, який був антиколоніальним за своєю суттю, в першу чергу, антикомуністичним та антинацистським, це плювок на право українців мати власну державу. Водночас українці добре пам’ятають усі «дарунки», які протягом одного лише ХХ століття робила так звана «цивілізована Європа»: від потоплення в крові руками Польщі молодої Західно-Української Народної Республіки, зради Української Народної Республіки в її війні з людиноненависницькою Совєцькою Росією, замовчування Голодомору, постійної торгівлі «українським питанням» з Москвою – до відверто промосковської позиції сьогодення, коли так звана Стара Європа підтримує Кремль у газовій війні проти України та змушує нас зрікатися власної історії і своїх Героїв.

 

Європарламент не вперше проводить щодо України облудливу політику за формулою «реальні поступки в обмін на примарні обіцянки». 1 січня 2010 року вступила в дію Угода про реадмісію між Україною і Євросоюзом, згідно з якою Україна зобов’язана стати загальноєвропейським відстійником для нелегальних мігрантів в обмін на обіцянки спростити візовий режим. А нещодавно євродепутати сховали за облудливими формулюваннями своє небажання визнавати Голодомор 1932-1933 років геноцидом української Нації.

 

Деструктивна позиція Європарламенту ще раз доводить нам, українцям, що ліберально-лівацький проект Євросоюзу себе вичерпав. Європа має будуватись як Європа вільних націй. За це спільно зі «Свободою» борються націоналісти з Франції, Італії, Великої Британії, Болгарії, Білорусії та інших країн Європи».

 

Також ВО «Свобода» спрямувала Євродепутатам біографію Провідника української нації Степана Бандери та рішення сесій Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад, які, з ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Свобода», на позачергових сесіях ухвалили звернення до Європарламенту з вимогою скасувати пункт 19 Резолюції Європарламенту щодо України.

 

Довідка. Альянс європейських національних рухів – об’єднання патріотичних партій національного спрямування, до якого входять представники національних партій з Іспанії, Італії, Болгарії, Бельгії, України, Австрії, Франції та Великої Британії.

 

Метою учасників Альянсу є збереження національної ідентичності, мови та культури, а також припинення зростання кількості іммігрантів у країнах Європейського Союзу.

 

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» стало першим учасником Альянсу європейських національних рухів, яке представляє праву партію з країни, що не є членом Європейського Союзу і для яких в Альянсі передбачено статус спостерігачів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...