Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Нацрада з питань культури і духовності рекомендувала владі Львова привести будівельно-ремонтні роботи площі Ринок у відповідність до законодавства

Національна рада з питань культури і духовності при Президентові України рекомендувала владі Львова привести будівельно-ремонтні роботи площі Ринок у відповідність до чинного законодавства, — повідомляє офіційний сайт Президента України. 9 вересня у Києві відбулося засідання Нацради, учасники якої висловили занепокоєння станом збереження українських пам’яток культури, включених до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та фактами незаконного будівництва на цих об’єктах, що загрожує їх виключенням зі згаданого списку. Йшлося, насамперед про незаконну забудову на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та про обвали старовинних печер на його території, а також про стан справ із реконструкцією центральної частини Львова і Національного заповідника «Софія Київська».

 Національна рада рекомендувала керівникам міської влади Львова, які були присутні на засіданні, а це: заступник міського голови Львова з питань містобудування Андрій Павлів, начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Андрій Левик та в.о. начальника управління архітектури та містобудування ЛМР Олесь Ярема, привести будівельно-ремонтні роботи центральної частини Львова у відповідність до чинного законодавства та владнати спірні питання щодо реконструкції площі Ринок.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ