Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Нехай Петро Димінський оприлюднить список депутатів Львівської обласної ради, яких він фінансував, — Михайло Сендак

Михайло Сендак ніколи не отримував жодних коштів від народного депутата, почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського — заявив «Гал-info» голова Львівської обласної ради.
«Дуже багато говорилося про те, що Петро Петрович мене нібито фінансує, але ж він про це жодного разу не говорив, я ж можу заявивти, що ніколи в нього, як і в будь-кого іншого, грошей не отримував. Можливо, навіть жаль, адже якби я отримував від когось гроші, то їздив би на своєму авто, доїжджав би не з Дрогобича, а давно вже би мав квартиру у Львові, — наголосив Михайло Сендак. — Якщо Димінський давав гроші комусь із депутатів облради, то про це треба питати в цих людей. Зі мною ж ніхто з цього приводу не консультутувався. Нехай Петро Димінський складе список обласних депутатів, яким він давав гроші і оприлюднить цей список».
Нагадаємо, 6 березня під час прес-конференції нардеп Петро Димінський заявив, що він «фінансував обласну раду, тому що головою ЛОР став Михайло Сендак».
Як зазначив Михайло Сендак, з Петром Димінським він в нормальних стосунках, таких, як з усіма іншими народними депутатами від Львівщини.
«Петра Петровича я не бачив вже напевно два місяці. Якби я знав, що він сьогодні проводитиме прес-конференцію, то обов’язково прийшов би на неї, якби мене запросили», — зазначив голова облради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ