Слухай онлайн
Політика

Немає необхідності перебування губернаторів у складі РНБОУ — Лілія Григорович

«Губернаторів було введено до складу РНБОУ, коли український парламент був заручником політичної корупції, коли була небезпека антиконституційним способом отримати 300 голосів у ВРУ, і тому Віктор Ющенко, як голова РНБОУ, вирішив ввести до складу Ради керівників регіональних органів влади, щоб зберегти територіальну цілісність та безпеку держави. Сьогодні політичної корупції вже немає в парламенті, така небезпечна ситуація вже неповториться, вона відійшла у минуле, тому Президент вивів губернаторів зі складу РНБОУ», — так вважає народний депутат України, член фракції БНУНС Лілія Григорович. Про це вона наголосила «Гал-info», коментуючи рішення Глави держави про виведення губернаторів зі складу РНБОУ та затвердження нового складу Ради.
Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко вивів голів облдержадміністрацій зі складу Ради національної безпеки і оборони України. Як повідомили у прес-службі Глави держави, Указом Президента України від 21 січня 2008 року затверджено новий склад РНБОУ.
Так у її склад увійшли: Президент України, Голова Ради Віктор Ющенко; Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога; Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова; міністр оборони України Юрій Єхануров; міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко; голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж; Генеральний прокурор України Олександр Медведько; перший заступник Голови Служби безпеки України – керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України Валентин Наливайченко; міністр закордонних справ України Володимир Огризко; Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко; міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Шандра.
Також до складу РНБОУ, за згодою, увійшли: президент Національної академії наук України Борис Патон; голова Національного банку України Володимир Стельмах та Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ