Слухай онлайн
Економіка

Немає точного дня, коли бензин коштуватиме 3,65, – «Галнафтогаз»

«Галнафтогаз» не може зараз сказати, чи на його заправках через десять днів ціна на паливо знизиться до 3,65 грн за літр 95-го бензину і до 3,6 грн – за літр дизельного пального. Про це „Гал-іnfo”  повідомив прес-секретар «Галнафтогаз» Олесь Пограничний. За його словами, зараз важко сказати про зниження цін до такого рівня. Олесь Пограничний також зазначив, що сьогодні спостерігається тенденція до зниження нафтопродуктів на світовому ринку. Однак за скільки часу ціна 95-го бензину на заправках «ОККО», які належить «Галнафтогаз», сягне позначки  3,65 грн за літр, наразі не відомо.
Нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв сказав, що Кабінет Міністрів і компанії, які працюють на ринку нафти і нафтопродуктів України, домовилися про зниження з 12 листопада роздрібних цін на бензин А-95 до 3,65 грн за літр, дизельного палива до 3,6 грн за літр. Віце-прем'єр пояснив, що зниження цін пов'язане з ініціативою Кабміну щодо стимулювання роботи українських нафтопереробних заводів, збільшенням обсягів переробки нафти і збільшенням обсягу випуску готової продукції українськими НПЗ і зниженням цін на нафтопродукти на світовому ринку. Клюєв відзначив, що дані домовленості не є державним регулюванням ціноутворення на ринку нафтопродуктів.
За результатами щоденного моніторингу цін на пальне на заправках Львівщини, який проводить „Гал-info” середньозважена ціна бензину А95 сьогодні, 2 листопада, становить 3,975 грн., А92 — 3,926 грн., А-76 — 3,80 грн., дизпалива — 3,69 грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...